פורסם ב לא רק למתכנתות

סטיקר גאווה חדש!

זמן קריאה: 3 דקות

היי לכולן!
השנה החלטתי לכבוד חודש הגאווה להדפיס סטיקרי-גאווה של מאיה כותבת אלגוריתמים.
השתמשתי באיור המקורי של שהם בר-גד והוספתי גאווה. אני חושבת שהם יצאו נפלאים.

מעבר לסטיקרים עצמם רציתי גם לחלוק איתכן את המחשבות שלי מאחוריהם. ולמה היה לי חשוב ליצור אותם.

אני ביסקסואלית. לפני הרבה שנים, כשהייתי צעירה ואנרגטית, הייתי די פעילה בקהילה, התנדבתי באיגי במשך כמה שנים מדהימות ותמיד הלכתי לכל המצעדים.
בזמן שעבר מאז נהייתי עייפה, חורקת ועסוקה והפסקתי עם כל הפעילויות שלי בקהילה. רוב הזמן הייתי בסדר גמור עם זה, לא כל מי שמשתייכת לקהילת הלהט”ב חייבת להתנדב. אבל בשנים האחרונות פתאום משהו השתנה טיפה. אני מצאתי את עצמי עם הפלטפורמה הזו, הבלוג, שדרכה אני יכולה להגיע לאנשים. מהרגע שהבנתי את זה, ניסיתי לחשוב על איזושהי דרך קטנה שבה אני יכולה להשפיע לטובה. אני חושבת שעדיין לא פיצחתי את זה לגמרי אבל החלטתי שבינתיים אני יכולה לתרום את חלקי לייצוג להט”בי.

כביסקסואלית במערכת יחסים ארוכת שנים עם גבר, אני לגמרי “עוברת” כסטרייטית. זה הופך את אתגר הייצוג לקצת יותר מסובך. במקרה כזה הקיום שלי לא מספיק בפני עצמו, צריך שאנשים גם ידעו שאני משתייכת לקהילת הלהט”ב. בתור מתכנתת שאוהבת לתת לסטיקרים שלה לדבר במקומה, החלטתי ליצור סטיקר שאומר פשוט את זה.

סטיקרים הם לא רק ללפטופים!

עכשיו, בנוגע לחלוקת הסטיקרים… אני חוששת שהחלטתי לא לעשות הפעם מבצע חלוקה נוסף. המבצע הקודם היה מורכב, דרש המון זמן וכסף ובסוף יצא שדואר ישראל איבדו לי המון סטיקרים.
אני כן רוצה שהסטיקרים יגיעו לכל מי שרוצה אותם. אז דבר ראשון, אני אביא איתי את הסטיקרים לכל אירוע שאני משתתפת בו (למשל פייקון בסוף החודש). בבקשה תרגישו חופשיות לבקש סטיקרים אם אתן רואות אותי. שנית, אני אשתדל להעביר כמויות למי שעובדת באזור שלי ותוכל להעביר הלאה. אם אתן יכולות להתארגן לקחת ביחד זה יהיה מעולה.


אני מקווה שלכולנו יהיה חודש גאווה טוב ופעיל.
אם אתן כמוני עייפות וחורקות מכדי ללכת למצעדים (וגם אם אתן רעננות ומלאות אנרגיה ואוהבות מצעדים), אתן יכולות לעזור בתרומה לארגונים קהילתיים כמו מעברים או איגי.

השאר תגובה